Cykl webinariów dla studentów UW

W tym roku akademickim miałem przyjemność prowadzić cykl webinariów na temat wyceny wartości ekonomicznej świadczonej przez ekosystemy miejskie dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas tych spotkań studenci mieli możliwość dowiedzieć się między innymi czym są usługi ekosystemowe i w jaki sposób dokonujemy ich wyceny. Studenci również zostali zapoznani z narzędziami ułatwiającymi dokonanie wyceny usług ekosystemowych i sami dokonali wycenę usług świadczonych przez drzewa miejskie rosnące na wybranych obszarach miasta Warszawy.

Szczegółowe informacje na temat cyklu webinariów są dostępne tutaj:

Cykl webinariów dla studentów UW

W tym roku akademickim miałem przyjemność prowadzić webinaria na temat wyceny wartości ekonomicznej świadczonej przez ekosystemy miejskie dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Cykl webinarów dla studentów UW MQ

W tym roku akademickim miałem przyjemność prowadzić webinaria na temat wyceny wartości ekonomicznej świadczonej przez ekosystemy miejskie dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas tych spotkań studenci mieli możliwość dowiedzieć się między innymi czym są usługi ekosystemowe, jak je klasyfikujemy i w jaki sposób dokonujemy ich wyceny. Studenci również zostali zapoznani z narzędziami ułatwiającymi dokonanie wyceny usług ekosystemowych i sami dokonali wycenę usług świadczonych przez drzewa miejskie rosnące na wybranych obszarach miasta Warszawy.